בלוג

מה ההבדל בין שמשייה מקצועית לשמשייה רגילה?

כולנו מכירים את השמשיות הפשוטות שניצבות בחופי הים. כן, אלה שצריך לדאוג לקבע היטב לחול כדי שלא יפלו עלינו בזמן השהייה. כיום יש סוג חדש של שמשיות שהרעיון שלהן דומה לשמשייה הרגילה והפשוטה שאנו מכירים, אך יש להן מספר שדרוגים שהופכים אותן להיות שמשיות מקצועיות שכדאי לרכוש. בכתבה הבאה נסביר מה ההבדל בין השתיים.

בסיס חזק מול בסיס מחודד שיש לקבע

השמשיות הרגילות מגיעות עם בסיס רגל מחודד שיש לקבע באדמה. זה מצריך מכם לחפור היטב וליצור בסיס חזק לשמשייה. פעולה זו עשויה לקחת קצת זמן. מול השמשיות הרגילות, יש שמשיות מקצועיות שלהן בסיס מרובע רחב מפלסטיק קשיח שמאפשר להן להיות יציבות ולנו חיים קלים יותר ללא חפירות בחול וניסיונות קיבוע.

מקובעות מול מתכווננות

השמשיות הרגילות מקובעות ביכולת שלהן לספק צל. הן מספקות צל היכן שתניחו אותן, אך כאשר השמש תזוז לכיוון אחר, הן כבר לא ישרתו את המטרה. שמשיות מקצועיות הן שמשיות שיש להן אפשרות להתכוון. אם השמש זזה מעט לכיוון אחר, אתם יכולים לכוון את השמשייה לשם ללא בעיה. אם השמש חזקה מידי וישירה, אתם יכולים להוריד מעט את גובה השמשייה וכך לייצר צל יותר ממוקד. עם השמשיות האלו אתם שולטים במקור הצל.

גודל סטנדרט מול מגוון גדלים

שמשיות רגילות מגיעות בגודל סטנדרטי לעומת זאת שמשיות מקצועיות מגיעות במספר גדלים ואתם יכולים לבחור מה הקוטר שאתם מעדיפים. אם אתם צריכים שמשיות למרפסת, בדקו את גודל המרפסת ואת הקוטר שהכי יתאים עבורכם. יש שמשיות מאוד גדולות שיכולות ליצור צל נרחב ויש שמשיות עם קוטר קטן יותר כאשר רוצים צל ממוקד יותר.

בד פשוט מול בד חזק המגן מקרינת השמש

המטרה של שמשיות זה יצירת צל והגנה מהשמש. שמשייה רגיל מייצרת צל, אך בגלל שהבד שלה פשוט, היא לא מגנה עליכם בצורה טובה אל מול קרינת השמש. שמשיות מקצועיות הן שמשיות בעלות בד חזק ואיכותי שמגן עליכם מפני השמש והקרינה שלה בצורה טובה. זהו לא רק פתרון צל, אלא פתרון הכרחי המגן מפני הקרינה וזה מאוד חשוב.

צבעים מעורבבים מול צבעים אחידים ויפים

עיצוב השמשייה הוא גם מאוד חשוב כי בסופו של דבר כאשר אנו מחפשים שמשיות לגינה, אנו למעשה מחפשים שמשייה שתתאים גם לעיצוב שלנו ושל הבית שלנו. השמשיות הפשוטות לרוב מגיעות בצבעים מאוד מקושקשים ומעורבבים, לעומת זאת, שמשיות מקצועיות מגיעות בצבעים ניטרליים שמאוד מתאימים למרפסות, גינות ולמעשה מוסיפות מאוד לעיצוב הקיים. מסעדות יכולות גם להשתמש בשמשיות אלו ולשים אותן בפינות העישון שיצרו.

לסיכום, שמשיות מקצועיות הן ללא ספק פתרון צל מעולה לעומת השמשיות הרגילות שהן אומנם זולות יותר, אך יש בהן חסרונות רבים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *