בלוג

איך תיצרו צל במרפסת סוכה בצורה טובה?

הבנייה בארץ כיום מתאפיינת בדירות שיש להן מרפסת. המטרה היא לייצר תחושה שיש להם בדירה מעין גינה. כמו בכל גינה, גם במרפסת אנו מעוניינים לייצר צל, במיוחד כשמדובר במרפסת סוכה שאין לה גגון מהקומה העליונה. במרפסות אלו אנו רוצים לשמור את האפשרות להקמת סוכה בחג ולכן עלינו לשים פתרון צל נייד שניתן לסגירה. שמשיות למרפסת הן בדיוק הפתרון הזה.

איך תתאימו את גדול השמשייה למרפסת?

כשמודדים גודל שמשייה, למעשה מודדים קוטר כי השמשייה היא עגולה. נשאלת השאלה, איך לדעת מה הקוטר המתאים כאשר המרפסת היא מלבנית? אז כדי לדעת איזה קוטר כדאי לקחת, יש להשתמש לידע הבסיסי ביותר בהנדסה שלמדנו בבית הספר ולהבין איפה אנו רוצים את מרכז השמשייה ועד איפה אנו רוצים שהיא תגיע. כאשר תגיעו לחנות, תבקשו שמשייה ברדיוס שמדדתם מהמרכז של המרפסת ועד לחלק שתרצו שהשמשייה תגיע.

איזה צבע שמשייה לבחור למרפסת?

מרפסות בדירות יוצאות מתוך חלון מרפסת ענק. לצבע החלון יש השפעה מאוד גדולה על הצבע שתבחרו. אתם רוצים לרכוש שמשייה שצבעה יהיה שונה מהצבע של החלונות. אם גוון החלונות הוא כחול כהה, הרי ששמשייה בגוון בז' תתאים מאוד ולהיפך. ניתן למצוא כיום שמשיות למרפסת במגוון רחב של צבעים שניתן להתאים למראה והצבעים שנמצאים במרפסת שלכם.

מה עושים כאשר רוצים להציב סוכה במרפסת?

היתרון הגדול ביותר של שמשיות למרפסת, זו היכולת שלהן להתקפל בצורה קלה ונוחה וניתן לאפסן אותן במחסן לכל החג ולהחזיר לאחר מכן. כמו כן, תוכלו לאפסן אותן גם בימי החורף, אך הן בהחלט מצוינות גם כאשר אתם רוצים קירוי בימי גשם. השמשייה היא גם ניידת ולכן אם אתם עוברים דירה, אתם לוקחים אותה יחד אתכם ולכן אפשר לומר כי מדובר בפתרון הצללה לטווח ארוך.

שמשיות למרפסת לא רק למרפסת

שמשיות למרפסת הן שמשיות איכותיות מאוד שיכולות להתאים בכל מיני מקומות. אם נסתכל על בתי קפה ומסעדות שחייבים ליצור פינת עישון מחוץ למסעדה. כדי שפינת העישון תהיה נוחה בדיוק כמו הישיבה בתוך המסעדה, חייב לדאוג לקירוי נוח ואיכותי. אם אין קירוי מובנה במקום וזהו מקום מושכר, אין סיבה לייצר פתרון קבוע. שמשיות למסעדות הן ללא ספק הפתרון הטוב ביותר לכך והן גם ימשיכו אתכם למסעדה הבאה. ניתן להציב מספר שמשיות מעל לכל פינת ישיבה ואתם מסודרים.

אם יש לכם גינה ומדובר בבית פרטי, שמשיות לגינה יהיו מצוינות בדיוק כמו במרפסת הבית והן יכולות לייצר צל מעל פינת הישיבה או הבריכה של הילדים שקניתם לקיץ. מכיוון שהן ניידות, תוכלו להזיז אותן ממקום למקום בהתאם לשמש ובהתאם למקום שאתם רוצים בו צל. יש להן כל כך הרבה יתרונות שפשוט כדאי לרכוש אותן.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *